فروش لیفتراک و تجهیزات الکتریکی

W-051

مدل دستگاهتصوير
ديزل ژنراتور فيكس تك

مدل دستگاهتصوير
ليفتراك HELI

مدل دستگاهتصوير
جرثقيل ZOOMLION

شرکت آسان خودرو بعنوان نماینده انحصاری شرکت هلی در ایران مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیت های خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات انواع لیفتراک های هلی را با ظرفیت های ۱ الی ۴۶ تن و با سوخت های دیزلی،بنزینی،دوگانه سوز (گاز و بنزین) و برقی را در دستور کار قرار داده است .

در این راستا بسیاری از مدل های لیفتراک هلی با تناژهای مختلف در نمایشگاه لیفتراک شرکت و یا عاملیت ها و شعب مجاز قابل عرضه و تحویل فوری به مشتریان محترم میباشد که با توجه به شرایط و نوع مشتریان ،علاوه بر فروش نقدی آمادگی مذاکره جهت فروش اعتباری با ارائه تسهیلات ویژه از طریق شرکت نیز مهیا میباشد .

همچنین این شرکت بعنوان نماینده انحصاری شرکت MPMC برای انواع دیزل ژنراتور بوده که واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور با توان های از ۲۵ الی ۲۰۸۰ (Kva) مجهز به بهترین موتور دیزل مصرفی با نام تجاری FIXTECH در ایران را به عهده دارد .

در این راستا بسیاری از مدل های تجهیزات الکتریکی با تناژ، متراژ و توان های مختلف در نمایشگاه مرکزی شرکت و یا عاملیت ها و شعب مجاز قابل عرضه و تحویل فوری به مشتریان محترم میباشد که با توجه به شرایط و نوع مشتریان، علاوه بر فروش نقدی آمادگی مذاکره جهت فروش اعتباری با ارائه تسهیلات کوتاه مدت از طریق شرکت نیز مهیا میباشد .

خواهشمند است برای ارتباط با واحد فروش لیفتراک و تجهیزات الکتریکی با شماره تلفن دفتر مرکزی آسان خودرو به شماره ۴۸۶۴۱۰۱۰

داخلی های ۵۲۵۱ ، ۵۲۵۲ و ۵۲۵۹ تماس حاصل فرمائید یا از طریق ایمیل Forklift@Assankhodro.com مکاتبه نمایید.