۱۳۹۴ دی ۰۵

گزارش حضور شرکت آسان خودرو در اولین جشنواره ملی مرکبات استان مازندران

اخبار و رویدادها بدون دیدگاه

گزارش حضور شرکت آسان خودرو در اولین جشنواره ملی مرکبات استان مازندراناولین نمایشگاه مرکبات مازندران

اولین جشنواره ملی مرکبات استان مازندران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قائم شهر از تاریخ ۲۷ آذرماه لغایت ۳ دی ماه با حضور باغداران ، نهال داران و کلیه اصناف مربوط به مرکبات برگزار گردید.

بر همین اساس اکثر بازدید کنندگان نمایشگاه مدیران و کارکنان سورتینگ ها (بسته بندی و انبار مرکبات)، سردخانه ها، شرکت های تولید کننده ماشین آلات کشاورزی، تولید کنندگان کود و سموم کشاورزی و باغبانان را شامل می شدند.

همچنین فرماندار و استاندار محترم استان مازندران در طی روزهای برگزاری نمایشگاه از نمایشگاه و غرفه آسان خودرو بازدید بعمل آوردند.

کارشناس فروش واحد تجهیزات صنعتی و ساختمانی شرکت آسان خودرو در حاشیه این نمایشگاه طی مصاحبه ای با روزنامه پیک شمال، به معرفی ماشین آلات صنعتی انحصاری شرکت آسان خودرو پرداخت و گفت: شرکت آسان خودرو دارای نمایندگی های انحصاری و رسمی فروش و خدمات پس از فروش تولیدکننده های معتبر نظیر شرکت زوم لایون برای ماشین آلات راهسازی و ساختمانی، شرکت NHL برای ماشین آلات معدنی (دامپتراک)، شرکت HELI برای انواع لیفتراک و دیگر تجهیزات انبار و شرکت MPMC (فیکس تک) برای انواع دیزل ژنراتور می باشد.

وی افزود: شرکت آسان خودرو با واردات و عرضه انواع لیفتراک با ظرفیت های ۱ الی ۴۶ تن و با سوخت های دیزلی، بنزینی، دوگانه سوز (گاز و بنزین) و برق گام بلندی در راستای توسعه صنعتی شدن بخش کشاورزی برداشته است.

وی یادآور شد: لیفتراک بعنوان یم محصول قوی صنعتی در سورتینگ ها و سردخانه ها جهت جابجایی محصولات و انبار کردن پالت ها در صنعت کشاورزی نقش مهمی ایفا می کند.

این ماشین صنعتی بعنوان برند شماره یک کشور چین و جزء ۸ برند برتر دنیاست که سالانه ۸۵ هزار دستگاه تولید دارد که ۲۵ درصد آن سهم اروپا و آمریکا است.

وی خاطر نشان ساخت: در حالیکه در اکثر کشورها در بخش صنعت، کاملا وابسته به لیفتراک هستند، در ایران نیز شرکت آسان خودرو بعنوان تنها شرکت انحصاری واردکننده بسیاری از مدل های لیفتراک هلی (HELI) با تناژهای مختلف نقش مهمی در راستای صنعتی شدن بخش کشاورزی ایفا می کند.

(متن کامل خبر در تصویر ذیل) – جهت بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید.

اولین جشنواره ملی مرکبات مازندران

دیدگاهی وارد کنید